O kancelarii

„Dla nikogo nie jest tajemnicą, że jeśli znajomość prawa jest nauką, to sposób jego stosowania jest sztuką”Alain Peyrefitte„Wymiar sprawiedliwości: Między ideałem a rzeczywistością.”

Kancelaria Marszałek & Partnerzy – Adwokaci to połączenie ponad 30-letniego doświadczenia i tradycji jej współzałożyciela adw. Piotra Marszałka, wiedzy, energii i praktyki adw. Tomasza Dudzińskiego oraz adw. Iwony Dobkowskiej – Puławskiej, reprezentujących nowoczesny model wykonywania zawodu adwokata, a także dynamiki, pasji i innowacyjnego podejścia całego zespołu prawników, świadczących profesjonalne oraz zaawansowane usługi prawne. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w różnorodnej pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych. Mamy bogate doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć, inwestycji strategicznych, prawie spółek i ładu korporacyjnego oraz kształtowania stosunków pracowniczych w przedsiębiorstwach. Zajmujemy się i doradzamy także w zakresie procesów sądowych, restrukturyzacji i likwidacji osób prawnych oraz wspieramy zarządy i poszczególne działy przedsiębiorstw w sytuacjach krytycznych. Podejmujemy się złożonych i wymagających przedsięwzięć prawnych oraz mamy doświadczenie w oryginalnych i nietypowych rozwiązaniach.

Naszymi podstawowymi i jednocześnie najcenniejszymi wartościami są zadowolenie Klientów oraz najwyższa jakość świadczonych usług. Podążanie tymże kierunkiem w naszej codziennej praktyce, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów odpowiedzialności społecznej biznesu, pozwala nam cieszyć się stale rosnącym zainteresowaniem ofertą Kancelarii. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie, jednakże obsługujemy Klientów zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz, poprzez szereg zawodowych kontaktów, również w innych krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji o Kancelarii , zapraszamy do zapoznania się z zawartością Strony oraz kontaktu z członkami zespołu Marszałek & Partnerzy.

adw. Piotr Marszałek      adw. Tomasz Dudziński
    adw. Iwona Dobkowska-Puławska