1. M&P
  2. /
  3. Zespół
  4. /
  5. Małgorzata Misztela LL.M.

Małgorzata Misztela LL.M.

ADWOKAT / ASSOCIATE

Małgorzata Misztela LL.M.

Dane kontaktowe

  mmisztela@miplegal.pl

  (+48) 22–364-54-80

  (+48) 723-466-877

Mecenas Małgorzata Misztela LL.M. zajmuje się przede wszystkim sprawami z szeroko pojętego prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego, działając zarówno w procesie, jak i poza nim.

Jej specjalizacja obejmuje także sprawy związane z ochroną praw własności intelektualnej Klientów, w tym prawo ochrony znaków towarowych, prawo autorskie oraz zwalczanie nieuczciwej konkurencji.

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów LL.M (na profilu ogólnym) na University of South Wales w Wielkiej Brytanii.

Oprócz zdobywania doświadczenia w polskich kancelariach, w ramach stypendium ERASMUS+ praktykowała również w kancelarii adwokackiej w Wiedniu, współpracując w ramach międzynarodowych projektów.

Celem dalszego kształcenia, ukończyła również Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego i Handlowego na Uniwersytecie Wrocławskim oraz – w celu rozwoju specjalizacji – studia podyplomowe w zakresie prawa własności intelektualnej w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza w Warszawie, uzyskując podczas programu miejsce na podium w Złotej Lidze (tj. konkursie wiedzy dla studentów, polegającym na rozwiązywaniu praktycznych zadań z zakresu prawa IP).

Klienci cenią ją za otwarte podejście do ich spraw oraz sprawne poszukiwanie rozwiązań ich problemów.

Prywatnie, interesuje się literaturą, w szczególności literaturą fantastyczną i reportażową, a także podróżami – zwłaszcza w góry bądź w rejony Bałkanów. Fanka dokumentów kulinarnych oraz gier komputerowych.

Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.