1. M&P
  2. /
  3. O nas

O nas

Marszałek & Partnerzy– Adwokaci to jedna z wiodących kancelarii butikowych o globalnym zasięgu, która oferuje swoim Klientom najwyższy poziom obsługi prawnej, a także rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz jakość świadczonych usług, dlatego do każdej powierzonej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny oraz autorski. Podejmujemy się złożonych i wymagających przedsięwzięć prawnych oraz proponujemy oryginalne, nietypowe rozwiązania zorientowane na biznesowe cele naszych Klientów.

Ponad
30 lat
doświadczenia

Ponad
1000000000
wartości transakcji

Ponad
3500
prowadzonych spraw

  1. Tworzenie unikalnych rozwiązań prawnych szytych na miarę potrzeb Klienta.

  2. Międzynarodowe doświadczenie oraz globalny zasięg działalności.

  3. Indywidualne podejście i zorientowanie na rezultat.

M&P Academy to inicjatywa, która powstała z myślą o przyszłych prawnikach będących na samym początku swojej kariery. Jej głównym założeniem jest umożliwienie młodym ludziom rozwoju zawodowego, pozyskania wiedzy od starszych kolegów z branży, a także nabycia cennych umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Siedziba Kancelarii mieści się w samym centrum Warszawy, jednakże wyspecjalizowany zespół prawników świadczy usługi prawne na rzecz Klientów z całego świata. Odpowiednio obrany kierunek działania, przyjęte wartości, wyjątkowa atmosfera oraz zachowanie wysokich standardów odpowiedzialności społecznej biznesu pozwala cieszyć się Kancelarii stale rosnącym zainteresowaniem na rynku.