1. M&P
  2. /
  3. Pro bono

Pro bono

Misją pomocy prawnej jest pomoc ludziom. Tym bardziej cieszymy się, iż mamy zaszczyt w ramach działalności pro bono wspomagać w codziennej pracy organizację pożytku publicznego, która aktywnie otacza wsparciem innych.

Jesteśmy dumni, że nasza wiedza i doświadczenie mogą przyczyniać się do rozwoju dzieci i młodzieży, które na wstępie swej drogi życiowej otrzymują, dzięki działalności Fundacji Dzieci Dzieciom, szansę na odkrycie w sobie talentu, a następnie na jego rozwój i ukierunkowanie. Głęboko wierzymy w cel działalności Fundacji polegający na dawaniu szansy młodemu pokoleniu, które będzie kształtować nasz kraj przez następne pokolenia oraz będzie odpowiedzialne za jego rozwój.

„Trzeba sobie wzajemnie pomagać: to naturalne prawo.”

Jean de La Fontaine (1621-1695)

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom uchodźców w związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie Kancelaria Marszałek i Partnerzy – Adwokaci wraz z pozostałymi Partnerami projektu uruchomiła Punkt Pomocy Prawnej w ramach, którego specjaliści z zakresu prawa oferują obywatelom Ukrainy nieodpłatne porady prawne w zakresie legalizacji pobytu w Polsce, podjęcia legalnej pracy, uzyskiwania pozwoleń, wypełniania wniosków, podpisywania umów najmu oraz formalności związanych z dalszą podróżą poza granice Polski.