1. M&P
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Uwaga! Konkurs na projekt...

Uwaga! Konkurs na projekt graficzny logo Kancelarii Marszałek i Partnerzy – Adwokaci

Aktualności

Marszałek i Partnerzy – Adwokaci ogłaszają konkurs! Naszym celem jest wyłonienie najlepszej pracy przedstawiającej logo Kancelarii w formie graficznej, wyróżniające się oryginalnością, kreatywnością, a także zmysłem artystycznym, które zachwyci Komisję Konkursową. Organizowany konkurs realizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, ma charakter jednoetapowy oraz otwarty. Adresatami konkursu są graficy, projektanci, studenci i absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, a także uczniowie szkół oraz uczelni wyższych o profilu artystyczno-plastycznym. Zaprojektowane logo powinno być spójne ze specyfiką działalności Kancelarii oraz charakterystyką branży prawniczej.

Zwycięski projekt będzie stanowić jeden z elementów systemu identyfikacji wizualnej Kancelarii Marszałek i Partnerzy – Adwokaci. Zostanie wykorzystany do celów reprezentacyjnych, identyfikacyjnych oraz promocyjnych. Projekty graficzne należy dostarczyć w wersji elektronicznej wraz z podpisanym dokumentami: Regulaminem oraz Załącznikami 1, 2 i 3 na adres: ztuszkiewicz@marszalekipartnerzy.pl. Prace konkursowe powinny być przesłane w odpowiednich formatach oraz rozdzielczości, określonych w Regulaminie.

Autor najlepszego projektu graficznego logo otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości:

3 000 zł brutto !

Więcej informacji na temat konkursu, a także obowiązujących zasad uczestnictwa jest dostępnych w Regulaminie do Konkursu na projekt graficzny logo Kancelarii Marszałek i Partnerzy – Adwokaci znajdującym się pod linkiem.

W przypadku pytań dotyczących konkursu zapraszamy do kontaktu z Panią Żakliną Tuszkiewicz:

telefon: 723 388 988 oraz adres e-mail: ztuszkiewicz@marszalekipartnerzy.pl

Konkurs rusza 19.01.2021 roku. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wzięcia w nim udziału i przesyłania swoich prac wraz z odpowiednimi dokumentami na wskazany wyżej adres e-mail.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa prace!

Termin zgłaszania prac:
od 19 lutego do 15 marca 2021 roku

Ogłoszenie wyników:

29 marca 2021 roku

Nagroda dla zwycięzcy:

3 000 zł brutto

 


19 stycznia 2021

Filtry