1. M&P
  2. /
  3. Zespół
  4. /
  5. Adam Jarzębowski

Adam Jarzębowski

PRAWNIK / COMPLIANCE MANAGER / DATA PROTECTION OFFICER

Adam Jarzębowski

Dane kontaktowe

  ajarzebowski@miplegal.pl

  (+48) 22–364-54-80

Posiada doświadczenie w zakresie obsługi Klientów korporacyjnych, w tym spółek notowanych na GPW, negocjacji i przygotowania warunków kontraktów handlowych, prowadzenia relacji inwestorskich oraz realizacji obowiązków informacyjnych, interpretacji przepisów krajowych oraz wspólnotowych przy tworzeniu polityk i procedur dla przedsiębiorstw.

Jest Compliance Managerem i Inspektorem Ochrony Danych w kilku spółkach.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w administracji samorządowej, dyplomacji oraz w sektorze motoryzacyjnymi oraz w branży deweloperskiej. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego compliance, w szczególności w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, prawa cywilnego, korporacyjnego i prawa bankowego.

Przez klientów doceniany jest za zdolności w obszarze komunikacji na rynku kapitałowym, projektowania struktur przedsiębiorstw oraz zarządzania procesami i inwestorami.

Wyróżnia go interdyscyplinarność i umiejętność łączenia wiedzy z wielu dziedzin, w oparciu o zdobyte wykształcenie i szerokie doświadczenie zawodowe.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomii Uczelni Łazarskiego w Warszawie, który ukończył z wyróżnieniem studia podyplomowe z Psychologii Zarządzania.