1. M&P
  2. /
  3. Zespół
  4. /
  5. Katarzyna Libera – Ignasiak

Katarzyna Libera – Ignasiak

ADWOKAT / ASSOCIATE

Katarzyna Libera – Ignasiak

Dane kontaktowe

  klibera@miplegal.pl

  (+48) 22–364-54-80

Specjalizuje się prawie cywilnym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu nieruchomości.

Świadczy kompleksowe doradztwo i obsługę prawną dla przedsiębiorców, w szczególności branży deweloperskiej, budowlanej i projektowej. Z powodzeniem reprezentuje Klientów w skomplikowanych sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi. W swojej pracy stawia na zrozumienie perspektywy biznesowej i tworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych, w tym firmach doradczych należących do tzw. „Wielkiej czwórki”.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Prawa Francuskiego – „l’École de Droit Français”, organizowanej przez Ośrodek Koordynacyjny Szkół Praw Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Uniwersytetem w Orleanie, a także Studiów Podyplomowych na kierunku „Prawo Upadłościowe i Restrukturyzacyjne (Likwidacja Przedsiębiorstwa)” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Aktualnie z ramienia Kancelarii wspiera dział prawny jednej z największych polskich spółek działających w branży deweloperskiej, notowanej na GPW.

Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.