1. M&P
  2. /
  3. Zespół
  4. /
  5. Paweł Balcerkiewicz

Paweł Balcerkiewicz

ADWOKAT / ASSOCIATE

Paweł Balcerkiewicz

Dane kontaktowe

  pbalcerkiewicz@miplegal.pl

  (+48) 22–364-54-80

  (+48) 727-466-566

Paweł specjalizuje się w cywilnych sporach sądowych. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje zwłaszcza wokół spraw gospodarczych, prawa zobowiązań oraz dochodzenia roszczeń majątkowych. Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. Jego praktyka obejmuje również reprezentowanie klientów w sprawach karnych, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego, a także w sprawach rodzinnych.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w warszawskich kancelariach zajmujących się postępowaniami sądowymi z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych działających w sektorze nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzania transakcji sprzedaży nieruchomości oraz procesów budowlanych. Świadczył pomoc prawną na rzecz klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Dwukrotny stypendysta – Stypendium Rektora UW dla najlepszych studentów. Już w czasie studiów odbył praktyki w Departamencie Zagrożonych Należności Gospodarczych Banku Millennium, gdzie uczestniczył m.in. w procesach restrukturyzacji i windykacji należności finansowych banku.

Jest Członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.